O nás

Ceníme si Váš záujem dozvedieť sa o nás viac.

KTO SME?

OBUV BLICHÁR už 32 rokov pôsobí na slovenskom trhu s predajom obuvi, koženej galantérie, outdoorového vybavenia, oblečenia a osobných ochranných a pracovných prostriedkov. Na základe nášho dlhoročného pôsobenia v danej oblasti, sme získali množstvo skúseností a poznatkov, vďaka ktorým, Vám vieme vždy poradiť pri výbere správnej obuvi a oblečenia, prípadne zodpovedať Vaše otázky.

KDE NÁS NÁJDETE?

Už od samotného vzniku OBUV BLICHÁR v roku 1991, je našou neodmysliteľnou súčasťou kamenná predajňa v Žarnovici, ktorá od jej začiatku prešla nejednou modernizáciou, vylepšeniami a zväčšovaním svojich priestorov, aby dokázala, vždy čo najlepšie naplniť požiadavky našich návštevníkov a ponúknuť im čo najväčšie pohodlie pri nakupovaní. Vďaka skvalitňovaniu našich služieb a hlavne ľudskému prístupu ku každému z Vás, máme veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov z celého Slovenska - aj našich okolitých „susedov“, za čo Vám ĎAKUJEME. Aj Vás radi uvítame v našej predajni.

Taktiež nás môžete návštíviť z pohodlia Vašej obývačky, alebo z akéhokoľvek miesta na svete na našom E-Shope: BLICHAR.SK

POTREBUJETE PORADIŤ?

Pokiaľ si nie ste istý, aký výrobok je pre Vás vhodný, či už ide o obuv, oblečenie, doplnok, alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás telefonicky, emailom, prípadne online-chatom na našom e-shope a my Vám radi zodpovieme Vaše otázky. Na našej stránke sa nachádza aj tabuľka veľkostí, ktorá určite uľahčí cestu k výberu správnej veľkosti. V prípade, že stále váhate, či ste si zvolili správne, sme pripravený Vám pomôcť a nie je žiadnou prekážkou požadovaný produkt pre Vás dodatočne zmerať.

TELEFÓN:
0948 112 275
045 681 44 62
Po-Pi: 8:00-16:30

EMAIL:
eshop@blichar.sk